نمونه فرم ثبت‌نام

بسیاری از کسب‌وکارها معتقدند مشکلاتشان در بازاریابی و فروش، به خاطر نداشتن اطلاعات کافی از مشتریان است. این در حالیست که به دست آوردن اطلاعات مشتریان به کمک فرم‌های آنلاینی مثل فرم ثبت‌نام آنلاین راهکاری ساده، کم‌هزینه و کاربردی است.

فرم‌های ثبت‌نام کاربردهای متنوعی دارند. علاوه بر دریافت اطلاعات مشتریان، از این فرم‌ها می‌توان در زمینه ثبت‌نام برای حضور در یک همایش، کارگاه، دوره آموزشی یا شرکت در اردوهای تفریحی و حتی ثبت‌نام برای عضویت در کتابخانه‌ها و انجمن‌ها استفاده کرد.

در پرس‌لاین فرم آنلاین ثبت‌نام را به صورت رایگان ایجاد کنید و از اطلاعات دریافتی برای پیشبرد اهداف سازمان استفاده کنید.

نمونه فرم ثبت‌نام چیست؟

فرم‌ ثبت‌نام روشی برای ارتباط با مخاطبان و جمع‌آوری اطلاعات شخصی آن‌هاست. قبلا استفاده از فرم‌های ثبت‌نام کاغذی در بسیاری از ادارات و شرکت‌ها رواج داشت اما این روزها مدیران ترجیح می‌دهند به جای استفاده از فرم‌های کاغذی از پرسشنامه آنلاین برای ثبت‌نام استفاده کنند.

با فرم‌ساز آنلاین به سادگی انواع فرم‌های ثبت‌نام را ایجاد کنید و آدرس ایمیل، شماره تلفن و اطلاعات جمعیت‌شناختی ثبت‌نام‌کنندگان مانند سن، جنسیت، شغل و ... را دریافت کنید. در فرم ثبت‌نام آنلاین با پرسیدن سوالات دقیق درمورد شرکت‌کنندگان، اطلاعات کاملی در مورد افراد کسب کنید و برای رویدادهای آینده بهتر برنامه‌ریزی کنید.

با فرم ثبت‌نام آنلاین گزارش‌های فرم شما به صورت خودکار و در لحظه به‌روزرسانی می‌شوند و در سریع‌ترین زمان ممکن از جزئیات اطلاعات ثبت‌شده هر فرد و مجموع تعداد ثبت‌نام‌ها اطلاع پیدا می‌کنید.

با نمودارهای آماری و تحلیلی که پرسشنامه‌ساز آنلاین ارائه می‌کند بر اساس ویژگی‌های ثبت‌نام‌کنندگان محتوای رویدادهای خود را بهتر طراحی کنید و تبلیغات مؤثرتری انجام دهید.

چرا باید فرم آنلاین ثبت‌نام بسازیم؟

فرم ثبت‌نام اینترنتی این امکان را به افراد می‌دهد که بدون نیاز به مراجعه حضوری، در هر زمان و مکانی ثبت‌نام کنند.

در فرم ثبت‌نام کاغذی اگر ثبت‌نام‌کننده بخواهد بخشی از اطلاعات را تصحیح کند، باید یک فرم جدید تکمیل کند. حذف فرم‌های قبلی و جایگزینی فرم‌های جدید تنها پیچیدگی فرآیندهای ثبت‌نام را افزایش می‌دهد. قابلیت ویرایش پاسخ‌ها در فرم‌ساز آنلاین یک مسیر میانبر و ساده برای تصحیح و به‌روزرسانی اطلاعات ایجاد می‌کند.

همچنین برای بررسی دقیق فرم‌های کاغذی و اطلاع‌رسانی در مورد تایید ثبت‌نام، می‌بایست از مدت‌ها قبل از برگزاری رویداد، فرآیند ثبت‌نام را آغاز کنید. اگر از یک فرم آنلاین استفاده کنید، می‌توانید بلافاصله پس از ثبت‌نام یک ایمیل یا پیامک تایید برای افراد ارسال کنید.

یکی از روش‌های ثبت‌نام، ارسال فایل فرم ثبت‌نام الکترونیکی برای مخاطبان است. در این روش، دریافت و تجمیع اطلاعات، فرآیندی طولانی و پرزحمت است. ثبت‌نام‌کنندگان می‌بایست برای دانلود فرم ثبت‌نام به وبسایت شما مراجعه کنند، فرم را تکمیل کنند و سپس فرم تکمیل‌شده را بارگذاری کنند یا برای شما ارسال کنند. در این حالت شما باید مرتبا صندوق پیام‌های ایمیل خود را بررسی کنید تا از آخرین فرم‌های دریافتی مطلع شوید.

در صورتی که در یک فرم آنلاین تنها با ورود به لینک می‌توان ثبت‌نام کرد و شما با ورود به حساب کاربری خود، در لحظه امکان دسترسی به اطلاعات و دریافت خروجی از آن‌ها را خواهید داشت.

درصورت بهره‌گیری از فرم ثبت اطلاعات آنلاین، دیگر نیازی به اختصاص دادن فضای فیزیکی برای بایگانی پرونده و فرم‌های افراد نخواهیدداشت. به علاوه مدیریت داده‌ها در روش آنلاین ثبت‌نام بسیار ساده‌تر است و جمع‌آوری و نگهداری اطلاعات در این روش سریع و امن است.

فرم ثبت‌نام آنلاین را در پرس‌لاین به صورت رایگان ایجاد کنید و آن را برای مخاطبانتان بفرستید.

انواع سوالات در پرس لاین

چطور با پرس‌‌لاین فرم ثبت‌نام را حرفه‌ای بسازیم؟

به کمک امکانات پرسشنامه‌ساز پرس‌لاین، فرم ثبت‌نام آنلاین را به راحتی و با بیشترین قابلیت‌ها بسازید وکامل‌ترین اطلاعات را در زمانی کوتاه دریافت کنید.

از افزونه فرم‌ساز وردپرس پرس‌لاین استفاده کنید و فرم خود را در سایت وردپرسی‌تان قرار دهید. از همان‌جا می‌توانید صفحه‌ای را به این فرم اختصاص دهید و نگران از دست رفتن اطلاعات یا تنظیمات پیچیده و پیشرفته نباشید.

اگر می‌خواهید رویدادی برگزار کنید و نیاز به فرم ثبت‌نام دارید هم می‌توانید به کمک فرم ثبت‌نام رویداد و پلاگین وردپرس پرس‌لاین بلافاصله یک فرم ایجاد کنید و اطلاعات شرکت‌کنندگان را برای برگزاری همایش یا رویداد دریافت کنید.

استفاده از انواع مختلف سوالات مانند سوال چهارگزینه‌ای، چهارگزینه‌ای تصویری، طیفی، متنی با پاسخ کوتاه، اولویت‌بندی و ... کمک می‌کند پاسخدهی به فرم ساده‌تر و سریع‌تر شود.

برای دریافت مدارک از کاربران در نمونه فرم عضویت، سوال آپلود فایل را به فرم خود اضافه کنید. با این قابلیت ثبت‌نام‌کنندگان می‌توانند علاوه بر پاسخدهی به سوالات، عکس، ویدیو و سایر انواع فایل‌ها را بارگذاری و ارسال کنند.

اگر بازه زمانی مشخصی را برای ثبت‌نام در نظر دارید، برای فرم ثبت‌نام آنلاین خود، زمان شروع و پایان خودکار پاسخدهی تنظیم کنید تا ثبت اطلاعات فقط در همان روزها امکان‌پذیر باشد.

با فعال کردن قابلیت ویرایش پاسخ‌ها به مخاطبان این امکان را بدهید که به راحتی اطلاعات اشتباه یا قدیمی را تصحیح و به‌روزرسانی کنند. این کار با ارسال لینک ویرایش پاسخ از طریق ایمیل‌های اطلاع‌رسانی یا پیامک امکا‌ن‌پذیر است.

پس از ایجاد فرم، لینک پرسشنامه‌ را در شبکه‌های اجتماعی قرار دهید یا آن را از طریق پیامک و ایمیل برای مخاطبان ارسال کنید. برای قرار دادن نمونه فرم ثبت‌نام در سایت یا نمایش آن به صورت پاپ‌آپ از کد مخصوص هر یک استفاده کنید.

اگر می‌خواهید روند بررسی اطلاعات ثبت‌شده را تسریع کنید و در سریع‌ترین زمان از پاسخ‌ها مطلع شوید، قابلیت تنظیم ایمیل‌های اطلاع‌رسانی را فعال کنید تا بلافاصله پس از ثبت یک فرم جدید، یک ایمیل برای مسئول ثبت‌نام یا واحدهای مربوطه ارسال شود.

نهایتا از بخش جدول نتایج از داده‌هایتان خروجی اکسل بگیرید و در قالب انواع نمودار و جدول، اطلاعات ثبت‌نامی‌ها را ببینید. برای تحلیل‌ بیشتر اطلاعات گروه‌های مختلف ثبت‌نام‌کننده، از امکان گزارش‌ساز پیشرفته استفاده کنید و بر اساس ویژگی‌های هر گروه، فیلتر تعریف کنید تا نمودارهای مربوط به هر گروه از افراد را جداگانه مشاهده کنید.

برای استفاده از تمام این امکانات کافیست در پرس‌لاین همین حالا ثبت‌نام کنید و اولین پرسشنامه خود را بسازید. اگر سوالی دارید یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید به support@porsline.ir ایمیل بزنید.

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط