نمونه فرم ثبت نام مدرسه

ثبت نام مدرسه از آن اموری است که بارها و بارها در طول زندگی هر فرد اتفاق می‌افتد. این فرم به قدری پرکاربرد است که همه مراکز آموزشی نمونه منحصر به خودشان را دارند. 

استفاده ازنرم‌افزار آزمون ساز و  فرمساز آنلاین پرس‌لاین در ثبت‌نام مدرسه برای مراکز آموزشی صرفه‌جویی در هزینه و نیرو را به دنبال دارد. همچنین، راحتی ساخت آن و سرعت جمع آوری اطلاعات در این روش نسبت به روش‌های قدیمی از دیگر مزایای آن است.

ثبت‌نام آنلاین، قبل از کرونا هم جایگاه محکمی برای خود داشت؛ چرا که در این روش، متقاضیان نیازی نداشتند مسافتی طولانی را جهت نام‌نویسی بپیمایند یا فرم‌های کاغذی را به صورت دستی پر کنند. استفاده از چنین مزایایی همواره گره‌گشا بود و باعث شد همه از کادر آموزشی گرفته تا کاربران از آن استقبال کنند. استفاده از فرم ثبت نام آنلاین مزایایی مانند موارد زیر را به دنبال دارد:

  • حذف مسافت
  • کاهش زمان نامنویسی 
  • سهولت نامنویسی 
  • جلوگیری از ازدحام 
  • حذف مراجعات اضافه
  • حذف فرم‌ها مخصوصا فرم‌های ناخوانا
  • کاهش هزینه‌ها
  • مدیریت آسان داده‌ها

بدین ترتیب، مدارس، موسسات آموزشی و دانشگاها می‌توانند زودتر از هر زمان روند ثبت‌نام را به پایان برسانند. کاربران با این روش به راحتی ثبت‌نام کرده و بلافاصله اطلاعات خود را ارسال می‌کنند. نیازی هم به مرتب‌سازی اطلاعات ارسال‌شده نیست چون داده‌ها به طور خودکار به روز می‌شوند. همچنین کاربر می‌تواند بلافاصله پس از نام‌نویسی و پرداخت، ایمیل تأیید دریافت کند. اگر هم مدارک نقص داشته باشند این موضوع به آنها اطلاع داده می‌شود.

از طرف دیگر ارسال فرم از طریق بستری کاملاً ایمن انجام می‌شود. متقاضی ثبت‌نام و دریافت‌کننده مدارک تنها افرادی هستند که اطلاعات را در اختیار دارند، جایی برای اشخاص ثالث وجود ندارد. 

نحوه ساخت نمونه فرم ثبت نام مدرسه

برای ساخت نمونه فرم ثبت نام مدرسه، نیاز نیست برنامه خاصی دانلود کنید. فقط وارد  پرس لاین  شده و نام‌نویسی کنید. در پنل کاربری خود گزینه «استفاده از نمونه پرسشنامه‌ها» و «ایجاد پرسشنامه جدید» را مشاهده خواهید کرد. در قسمت «استفاده از نمونه پرسشنامه‌ها»  انواع مختلفی از فرم‌ها و پرسشنامه‌های آنلاین را خواهید دید. نمونه فرم ثبت نام مدرسه نیز از فرم‌های آماده استفاده این بخش است. برای ساخت نمونه پرسشنامه خودتان نیز می‌توانید روی کادر «ایجاد پرسشنامه جدید» کلیک کنید.

امکانات و سطوح دسترسی دیگر پرس لاین نیز در سهولت کار تاثیر زیادی دارند. به عنوان مثال برای هدایت متقاضیان رشته‌های مختلف، گزینه افزودن شرط را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید برای درجه‌بندی نمرات و معدل‌های مختلف از گزینه افزودن امتیاز کمک بگیرید. 

برای اطلاع از انواع دیگر کاربری حرفه‌ای و کاربری سازمانی در پرس لاین می‌توانید به صفحه ویدئوهای راهنما مراجعه و از فیلم‌های مختلف آن استفاده کنید.

 

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط