نمونه فرم نظرسنجی رستوران و کافه

اگر کافه یا رستوران داشته باشید، حتما دوست دارید مشتریانتان همیشه از شما راضی باشند و بارها و بارها برای خریدهای بعدی به شما مراجعه کنند. به همین خاطر است که اگر نظرسنجی رضایت مشتریان رستوران یا کافه خود را به درستی انجام دهید می توانید نقاط ضعف و قوتتان را بشناسید و خدمات بهتری به مشتریانتان ارائه کنید. 

فرم نظرسنجی رستوران و کافه در واقع کلیدی برای تبدیل کافه یا رستوران شما به محیطی ایده‌آل و مشتری‌پسند است. بدین ترتیب فقط با استفاده از یک فرم آنلاین ساده  به اهداف مدیریتی خود نزدیک می‌شوید

آنچه رستوران یا کافه‌ای را مشتری‌گیرمی‌کند و نامش را بر سر زبان‌ها می‌اندازد، ثمره مشتری‌مداری صاحب کسب‌وکار است. استفاده از فرم نظرسنجی، در میان بسیاری از رستوران‌دارها و کافه‌دارها مرسوم است. اما احتمالا شما هم با این مسئله مواجه شده‌اید که مشتریانتان سر صبر به این فرم‌ها پاسخ نمی‌دهند یا نظر واقعیشان را بیان نمی‌کنند، یا حتما با رستوران‌دارانی مواجه شده‌اید که به اصرار از مشتریان خود می‌خواهند برایشان فرمی را پر کنند. 

قطعا استفاده از این یک تکه کاغذ در رستوران یا کافه‌ای معتبر صورت خوشی نخواهد داشت. برای همین، این روزها بسیاری از مشاغل این‌چنینی روی به استفاده از انواع فرم آنلاین نظرسنجی رستوران و کافه آورده‌اند.

پرس لاین این نمونه فرم نظرسنجی را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار داده است. کافیست شماره تلفن همراه یا ایمیل مشتریان را داشته باشید تا بعد از مراجعه، لینک فرم نظرسنجی رستوان یا کافه خود را برایشان ارسال کنید. این روش درست مثل داروی انررژی‌زایی است که زمان ورزش مصرف می‌کنید؛ چرا که شما را بین همکارانتان متمایز جلوه می‌دهد. 

از مزایای نمونه فرم نظرسنجی رستوران و کافه به صورت آنلاین موارد زیر را می‌توان نام برد:

  • کسب بازخورد بیشتر نسبت به نظرسنجی کاغذی
  • تکمیل با حوصله  فرم توسط مشتری و بیان صادقانه نظرات
  • حصول نتایج قابل اعتمادتر و معتبرتر
  • تکمیل فرم با فراغ بال و در زمان دلخواه توسط مشتری
  • ایجاد حس تعامل بین مشتری و شما
  • کسب احساس وفاداری مشتری به برندتان
  • کسب بازخورد با روشی آسان 
  • کسب بازخورد در زمان مناسب برای اقدام سریع

این موارد تنها گوشه‌ای از مزیت‌هایی است که برند شما را به سمت محبوب شدن پیش می‌برد.

نحوه ساخت نمونه فرم نظرسنجی رستوران و کافه در پرس لاین

بدون نیاز به  نصب برنامه خاصی، در پرس لاین ثبت‌نام کنید. با انتخاب گزینه «استفاده از نمونه پرسشنامه»، نمونه فرم نظرسنجی رستوران و کافه را انتخاب کنید. این فرم آماده استفاده است ولی درصورتی‌که تمایل به طراحی حرفه‌ای‌تر پرسشنامه داشته باشید، انواع سطوح دسترسی و امکانات در اختیار شما است. 

چنانچه در این زمینه نیاز به راهنمایی داشته باشید،‌ انواع ویدئوهای راهنما کمک شایانی برای شما هستند. در کاربری رایگان پُرس‌لاین مخصوصا، طراحی و رنگ‌بندی پرسشنامه می تواند گزینه مناسبی برای ظاهر متناسب نظرسنجی با برندتان ارائه دهد.  

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط