نرم افزار ساخت نظرسنجی آنلاین‬‎

نرم افزار ساخت نظرسنجی آنلاین از جمله ابزارهایی است که از یک دانشجو و صاحب کسب‌و‌کاری کوچک گرفته تا واحدهای تحقیقات بازاریابی، منابع انسانی و ارتباط با مشتری شرکت‌های بزرگ در زمره کاربران آن هستند. بسیاری سازمان‌ها از نظرسنجی آنلاین به عنوان روشی عالی برای جذب مخاطبان و دریافت بازخورد آنها استفاده می‌کنند. گستردگی کاربرد نرم افزار نظرسنجی یعنی ابزار مورد استفاده باید در عین سادگی، کاربرپسند‌بودن و سهولت استفاده، امکانات پیشرفته و پیچیده‌ای نیز برای کاربران حرفه‌ای و سازمانی داشته باشد.

این انتظار نوعی پارادوکس به نظر می‌رسد اما پُرس‌لاین، نرم افزار ایجاد نظرسنجی آنلاین است که سهولت کاربرد ابزارهای نظرسنجی تلگرام را دارد بلکه نیازمندی‌های پیچیده را نیز پاسخ می‌دهد. به کمک پُرس‌لاین دیگر با فرم‌های نظرسنجی کاغذی خداحافظی کنید و ضمن دیجیتال‌کردن فرایند تحقیقات بازار، رضایت سنجی مشتری و نظرسنجی ارزیابی عملکرد کارکنان، در وقت و انرژی و پول خود و همکاران‌تان تا ۹۰ درصد صرفه‌جویی کنید.

نرم افزار نظرسنجی آنلاین رایگان، پُرس‌لاین

چرا پُرس‌لاین را باید جایگزین نرم افزار ساخت نظرسنجی تلگرامی کرد؟

نیاز به نصب هیچ برنامه‌ای ندارید و از طریق مرورگر در هر کجا می توانید از آن استفاده کنید.
پُرس‌لاین رایگان است و هیچ محدودیت زمانی ندارد.
برای کار با پُرس‌لاین به دانش برنامه‌نویسی احتیاج ندارید و تنها چند درگ و دراپ باید انجام دهید.
پرسشنامه های طراحی شده با پُرس‌لاین، کاملا با موبایل و تلبت سازگارند
با یک کلیک می‌توانید پرسشنامه آنلاین خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید
داده های شما را با رمزنگاری پروتکل SSL و بکاپ گیری منظم، امـن نگه می‌داریم.
با رنگ بندی های متنوع علاوه بر زیبایی، نرخ پاسخ‌دهی را بالا ببرید
از پرسشنامه و فرم های آماده استفاده کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید
نتایج را در لحظه دریافت کنید و خروجی اکسل بگیرید
پُرس‌لاین را می‌توانید با دیگر ابزارهای نظرسنجی و نرم افزارهای ساخت نظرسنجی جایگزین کنید و همچون هزاران کاربر دیگر، از کاربرپسندترین نرم افزار نظرسنجی سازگار با زبان فارسی لذت ببرید.

پُرس‌لاین چگونه به ساخت نظرسنجی های حرفه‌ای و پیچیده کمک می‌کند؟

افرادی که به صورت حرفه‌ای در واحدهای تحقیقات بازاریابی، منابع انسانی، مراقبت مشتری و خدمات پس از فروش کار می‌کنند و یا پژوهشگران علوم اجتماعی، روانشناسی و مدیریت، عموما نظرسنجی هایی با بیشتر از یکی دو سوال چندگزینه‌ای معمولی طراحی می‌کنند چراکه به دنبال درکی عمیق و بینشی خاص از رفتار و عملکرد مخاطبان خود هستند.

در حساب کاربری حرفه‌ای و سازمانی پُرس لاین، این امکانات برای انجام انواع نظرسنجی پیچیده در سطح سازمان، دانشگاه و ملی وجود دارد.

 • با سوال‌های شرطی، نظرسنجی خود را هوشمند کنید!
  پیچیده‌ترین شرط‌های «اگر پاسخ .... بود، برو به ....» را با ترکیب عملگرهای «و» و «یا» به‌راحتی و در محیطی فارسی تعریف کنید.
 • به سوالات نظرسنجی امتیاز اضافه کنید
  ویژگی «افزودن امتیاز» کمک می‌کند شاخص‌های کسب‌و‌کار و یا امتیاز‌بندی آزمون را در نظرسنجی تنظیم کنید تا بلافاصله و بدون اینکه محاسبات بیشتری به دوش شما باشد، محاسبات به صورت خودکار انجام شود و شما تنها گزارش آن ‌را ببینید.
 • متغیرهای اطلاعاتی در نظرسنجی تعریف کنید
  ویژگی «درج اطلاعات مخفی» کمک می‌کند از داده‌هایی که قبلا جمع‌آوری کرده‌اید و یا اطلاعاتی که از مشتریان، کارکنان یا جامعه هدف خود دارید، هوشمندانه در نظرسنجی استفاده کنید، برای پاسخ‌دهندگان لینک‌های اختصاصی تولید کنید یا به پاسخ‌دهندگان تگ بزنید. پُرس‌لاین تنها نرم افزار ساخت نظرسنجی در ایران است که چنین امکانی را تولید کرده است.
 • پاسخ‌دهندگان به نظرسنجی را احراز هویت کنید
  کاربران حساب کاربری سازمانی پُرس‌لاین می‌توانند به هر پاسخ‌دهنده یک کُد خاص اختصاص دهند تا افراد تنها پس از ورود کُد بتوانند وارد نظرسنجی شوند و به سوال‌ها پاسخ دهند. و یا یک الگوی نشانی ایمیل خاص تعریف کنند تا تنها از نشانی‌های ایمیل دامین مشخصی بتوان به سوال‌های پرسشنامه دسترسی یافت. این ويژگی پُرس‌لاین نیز در میان نرم افزارهای نظرسنجی ایرانی منحصر به فرد است.
 • از API پُرس‌لاین استفاده کنید
  پُرس‌لاین تنها ابزار نظرسنجی ایرانی است که RESTful API قدرتمندی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا بدون دغدغه بتوانند نظرسنجی ایجاد کنند، آنگونه که مایل هستند آن‌را نمایش دهند و داده‌های جمع‌آوری‌شده را بر روی سرورهای خود نگهداری کنند.

پنج ویژگی فوق تنها بخشی از امکانات حساب کاربری حرفه‌ای و سازمانی پُرس‌لاین است. برای اطلاع از جزییات ویژگی‌ها به صفحه قیمت‌ها مراجعه کنید.

شرکت‌های پیشرو مانند شاتل، علی‌بابا، کافه‌بازار، تپ‌سی و ... به این ویژگی‌های منحصر به فرد پُرس‌لاین و در عین‌حال سهولت استفاده از آن اتکا و اعتماد کرده‌اند.

با پُرس‌لاین لذت کاربرپسند‌ترین نرم افزار ساخت نظرسنجی فارسی را تجربه کنید!
رایگان شروع کنید