نمونه فرم ثبت‌نام رویداد

به کمک فرم ثبت نام رویداد، از شرکت‌کنندگان در وبینار یا سمینارتان به رایگان اطلاعاتشان را دریافت کنید و آن‌ها را ثبت نام کنید. فرم آنلاین ثبت نام وبینار خود را شخصی‌سازی کنید، تعداد ثبت‌نام‌هایتان را افزایش دهید و اطلاعات افراد را به راحتی مدیریت و طبقه‌بندی کنید.

فرم آنلاین ثبت‌نام رویداد به شما این امکان را می‌دهد که هر اطلاعاتی نیاز دارید را به سادگی از شرکت‌کنندگان دریافت کنید و در وبینارهای بعدی از آن برای بهبود کیفیت وبینار و سمینار آنلاین خود یا جذب شرکت‌کننده بیشتر استفاده کنید.

فرم ثبت‌ نام رویداد چیست و برای چه باید از آن استفاده کرد؟

حتما پیش از برگزاری هر رویداد آنلاین یا غیر آنلاینی نیاز دارید که از شرکت‌کنندگان ثبت‌نام به عمل آورید. فرم‌های آنلاین ثبت‌نام وبینار یا همایش به شما این امکان را می‌دهند که هوشمندانه‌تر و سریع‌تر این کار را انجام دهید.

به کمک فرم ثبت نام سمینار و وبینار پرس‌لاین در زمانی کوتاه می‌توانید نام و نشانی و ایمیل مخاطبان خود را دریافت کنید، سن و جنسیت آن‌ها را بپرسید و هزینه شرکت در وبینار را هم آنلاین دریافت کنید و نهایتا تمام این اطلاعات را به شکل چارت و جدول و نمودار ببینید و از آن‌ها برای قدم‌های بعدی خود استفاده کنید.

استفاده از فرم ثبت‌نام وبینار و همایش برای شما این مزایا را دارد:

  • تعداد ثبت‌نامی‌های وبینار و سمینارتان را افزایش می‌دهد چون استفاده از آن ساده و سریع است.
  • امکان مدیریت ساده‌تر اطلاعات را برای شما فراهم می‌کند و شما می‌توانید داده‌های افراد را بهتر طبقه‌بندی و منظم کنید.
  • امکان شخصی‌سازی فرم‌ها بر اساس برند و هدف وبینار برایتان فراهم می‌شود و فرم‌ها دیگر خشک و بی روح نیستند.
  • امکان ویرایش فرم‌ها برایتان فراهم است و می‌توانید بدون پرداخت هزینه یا هدر دادن زمان و هزینه، فرم خود را ویرایش کنید.
  • هزینه ساخت فرم ثبت‌نام رویداد بسیار کمتر از دیگر روش‌های ساخت فرم است.

چطور فرم ثبت نام وبینار و رویداد حرفه‌ای در پرس‌لاین ایجاد کنیم؟

ساخت فرم آنلاین ثبت نام سمینار و وبینار در پرس‌لاین بسیار ساده است. با چند درگ و دراپ ساده می‌توانید هر نوع سوالی را به فرم خود اضافه کنید یا از نمونه فرم آماده ثبت نام وبینار استفاده کنید. ساخت چنین فرمی در پرس‌لاین رایگان است و بدون هیچ پرداختی می‌توانید ثبت‌نام کنید و از این فرم آماده استفاده کنید.

اما اگر بخواهید از امکانات  پیشرفته‌تر استفاده کنید و فرمی حرفه‌ای ایجاد کنید باید پنل کاربری خود را ارتقاء دهید.

مثلا فرض کنید که می‌خواهید هزینه شرکت در وبینار را هم به صورت آنلاین از شرکت‌کنندگان دریافت کنید. در این صورت نیاز است که از صفحه تشکر استفاده کنید و لینک پرداخت را در آن قرار دهید.

یا مثلا اگر بخواهید از ثبت‌نام‌کنندگان فایلی دریافت کنید لازم است از نوع سوال «آپلود فایل» استفاده کنید.

همچنین شما می‌توانید به کمک تنظیم ایمیل‌های اطلاع‌رسانی، پس از دریافت هر ثبت‌نام یک نوتیفیکیشن دریافت کنید و از هر ثبت‌نام بلافاصله مطلع شوید.

اگر برای ساخت فرم ثبت نام وبینار و رویداد سوالی دارید یا نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می‌توانید با ایمیل support@porsline.ir در ارتباط باشید و بلافاصله پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید.

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط