نمونه فرم تماس با ما

برقراری ارتباط و تعامل بهتر با مشتریان و مخاطبان این روزها در هر کسب‌وکاری جزو اولین اولویت‌های آن است چرا که با ایجاد حس مثبت در مخاطبان می‌توان مشتریان بیشتری جذب کرد. برقراری تماس و پاسخگویی به تماس‌های مخاطبان نیز جزو اصول بخش موفقیت مشتری و خدمات مشتری است.

نمونه فرم تماس با ما را برای وبسایتتان به راحتی در پرس‌لاین ایجاد کنید و از آن برای برقراری ارتباط بهتر و بیشتر با مخاطبان خود استفاده کنید.

فرم تماس با ما چیست و چه مزایایی برای کسب‌وکارها دارد؟

فرم تماس راهی برای ارتباط بین شما و مخاطبانتان است. استفاده از این فرم آنلاین به کاربران کمک می‌کند احساس بهتری نسبت به شما و کسب‌وکارتان داشته باشد و راحت بتواند مسئله یا مشکلش را با شما مطرح کند. او مشکلات و نظرات خود را مطرح کرده و شما نیز می‌توانید به کمک امکانات پرس‌لاین و با ساخت فرم تماس با ما، سریعا به او پاسخ دهید. سرعتی که از آن صحبت می‌شود، پاسخگویی به مخاطب در هرزمان و هرمکان است؛ زیرا سرعت در پاسخ‌گویی تاثیر فراوانی در رضایت مشتری دارد. 

از جمله مزایایی که فرم تماس با ما برای کسب‌وکارها دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مخاطبان خود را به دردسر نمی‌اندازید و آن‌ها راحت می‌توانند از طریق فرم تماس، با شما ارتباط برقرار کنند.
  • صندوق ورودی ایمیلتان پر نمی‌شود و هیچ پیامی را از دست نمی‌دهید.
  • با دریافت صحیح پیام‌ها و پاسخگویی صحیح به آن‌ها نشان می‌دهید که حرفه‌ای هستید.
  • می‌توانید از مخاطبان خود اطلاعات کاملی بگیرید و به فرآیندهای بازاریابی خود کمک کنید.
  • به راحتی سرنخ یا لید جمع‌آوری می‌کنید و نظرات مخاطبانتان را به رایگان دریافت می‌کنید.

چطور فرم تماس با ما را هوشمندتر ایجاد کنیم؟

احتمالا در بسیاری از وبسایت‌ها بخش تماس با ما یا ارتباط با ما را دیده‌اید. حتما برای برخی از آن‌ها هم پیام گذاشته‌اید و هیچ‌گاه پاسخی دریافت نکرده‌اید. یکی از دلایلی که باعث این اتفاق می‌شود این است که پیام‌ها به دست کارشناس مربوطه نمی‌رسد یا اصولا در میان کوهی از پیام‌ها گم می‌شود.

اما این روزها تیم‌های خدمات مشتری برای رفع این مشکل وارد عمل شده‌اند. اگر این پیام‌ها مرتب و نظام‌مند به دستشان برسد غیر ممکن است که پیامی ناپدید شود.

برای این‌که فرم‌ها هوشمندتر و منظم‌تر باشند از نمونه فرم تماس با ما در پرس ‌لاین استفاده کنید. به کمک این فرم آنلاین و قرار دادن آن در وبسایت یا شبکه‌های اجتماعی خود می‌توانید پیام‌های مخاطبانتان را به راحتی دریافت کنید.

همچنین شما می‌توانید در ابتدای سوالات از مخاطب خود بپرسید که سوالش مربوط به کدام بخش است، سپس با استفاده از امکان ایمیل اطلاع‌رسانی، پیام آن مخاطب را مستقیما برای بخش مربوطه ارسال کنید تا آن دپارتمان به سرعت به موضوع رسیدگی کند.

از امکان آپلود فایل هم استفاده کنید تا اگر نیاز است مخاطبان فایل، تصویر یا ویدئویی همراه با درخواستشان برایتان بفرستند راحت‌تر این کار را انجام دهند.

از بخش طراحی هم تمپلیت خاص خود را آپلود کنید و فرم تماس با مشتری را با طراحی اختصاصی خود شخص‌سازی کنید. طراحی مناسب با برندتان کمک می‌کند که مخاطبان ارتباط بهتری با فرم آنلاینتان برقرار کنند.

اگر سوالی دارید یا نیاز به کمک بیشتری دارید از طریق چت یا ایمیل support@porsline.ir با ما در ارتباط باشید.

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط