فرم منوی رستوران و کافی شاپ هتل

اگر مدیریت رستوران یا کافه‌ای را در دست داشته باشید، قطعا می‌دانید سفارش آنلاین، فرصت‌های خوبی برای رشد کسب‌و‌کارتان فراهم می‌کند. بنابراین با اتخاذ این فن‌آوری جدید، با قدرت در بازار رقبا قد علم می‌کنید؛ چرا که مخاطبان رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها امروزه چیزی بیشتر از دریافت اغذیه باکیفیت می‌طلبند.

فرم منوی رستوران و کافی شاپ هتل از نمونه فرم‌های نظرسنجی هتل، جوابگوی نیاز تمامی رستوران ها و کافی‌شاپ‌هاست،‌ چه وابسته به هتل باشند یا به‌طور مجزا کار کنند. 

وقتی نوبت به سفارش آنلاین می‌رسد، فقط حرف از انتخاب فناوری نیست؛ بلکه صحبت دستیابی به تجربه ایده‌آل مخاطبان است که از شما خاطره‌ای متفاوت می‌سازد. به‌علاوه مطرح شدن برندتان، مستلزم به روز ماندن شماست؛ پس بی‌تردید منوی آنلاین به کارتان می‌آید. سفارش آنلاین مزیت فوق‌العاده‌ای است که کافی‌شاپ و رستورانِ شما را به مزیت‌های درخور توجه زیر می‌رساند:

  • تجربه مشتری را بهبود می‌بخشد چرا که وقتی مراحل سفارش آسان باشد، احتمال مراجعه مشتری را افزایش می‌دهد. 
  • منوی آنلاین نه‌تنها اطلاعات بیشتری در مورد گزینه‌ها ارائه می‌دهد، بلکه به مشتریان این امکان را می‌دهد تا وقت لازم را برای مرور منو اختصاص دهند. همچنین با صرف زمان بیشتری برای مرور منو، احتمال افزایش سفارش هم وجود دارد.
  • از آنجا که مشتریان وقت بیشتری برای مرور آنلاین منو دارند، بیشتر احتمال دارد که موارد اضافی را به سفارش خود اضافه کنند. 
  • مشتریان سفارشات خود را مدیریت می‌کنند، این امر به آنها امکان می‌دهد دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهند سفارش دهند و خطا به صفر برسد. این مخصوصا برای سفارشات بالا اهمیت خاصی دارد.
  • با منوی سفارش آنلاین، هیچگاه در تعیین هزینه‌ها دچار اشتباه نمی‌شوید.
  • هر تغییری در منو و لیست غذاهای رستوران وکافی‌شاپ بدون دردسر عوض کردن منوهای کاغذی قدیمی، به‌راحتی قابل انجام است.
  • زمان دریافت سفارشات تلفنی و حضوری به صفر می‌رسند. 

در کنار تمام این مزایا شما می‌توانید منوی خاص خودتان را با شکل و شمایل دلخواه خودتان داشته باشید؛ مخصوصا اگر از قابلیت QR کد برای سفارشات آنلاین خارج از مجموعه هم استفاده کنید، این قابلیت وجود دارد که مشتری قبل از رسیدن به رستوران یا کافه، سفارش خودش را ثبت و به‌محض رسیدن آن را دریافت کند. این واقعا چیزی جز رضایت مشتری و وفاداری او به‌ دنبال ندارد. امروزه رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های بزرگی مثل هتل اسپیناس، Jouw و Cashdesk از این روش برای دریافت سفارشات خود استفاده می‌کنند.

با ارسال لینک پرسشنامه به سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند و دریافت QRکد به‌راحتی آن را در وب‌سایت، کافه و رستوران یا اتاق‌های هتل به اشتراک گذاشته و سفارشات حضوری و تلفنی را به صفر برسانید. در این روش میهمانان هتل هم به این وسیله می‌توانند با اسکن QRکد از توی اتاق‌هایشان سفارش بگذارند.

در این شرایط منوی آنلاین شما حکم بازاریابی رایگانی را دارد که بدون دخالتتان، شما را در صدر قرار می‌دهد. در پرس لاین با استفاده از فرم آماده و امکان تغییر یا ساخت منو، بدون اتلاف وقت منوی انحصاری خودتان را خواهید داشت. در صورت وجود هرگونه ابهامی درباره مراحل و روند کار، پشتیبانی پرس لاین همواره آماده راهنمایی شماست. 

نحوه ساخت فرم منوی رستوران و کافی شاپ هتل

در پنل کاربری خود در پرس لاین، فرم منوی رستوران و کافی شاپ هتل را در دسترس دارید. امکان انجام انواع تغییرات در آن،‌ ساخت منو از صفر و طراحی مطابق با برندتان، تنها با چند درگ و دراپ ساده امکان‌پذیر است. 

در پنل کاربری خود، امکانات رایگان زیادی در دسترس دارید؛ ولی در صورت نیاز به ویژگی‌های دیگر کافیست نسبت به ارتقاء پنل کاربری خود اقدام کنید. به این ترتیب ویژگی‌های دیگر موجود در «کاربری حرفه‌ای» یا «کاربری سازمانی» نیز در دسترستان قرار می‌گیرند.

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط