نمونه فرم نظرسنجی از اولیای مدرسه

اگر شما هم از مدیران باسیاست باشید،‌ قطعا می‌دانید که نگاه کردن با چشم دیگران و از زاویه دید آن‌ها، پر از ایده‌های نو است. با همین روش قادر به شناخت نقاط ضعف و قوت سازمان هم هستید. 

فرم آنلاین نظرسنجی از اولیای مدرسه، جزء انواع فرم آنلاین است که با نرم ‌افزارهای ساخت نظرسنجی آنلاین ساخته می‌شود.

نمونه فرم آنلاین نظرسنجی از اولیای مدرسه، بدون دردسر پیگیری برای تکمیل فرم، به شما کمک می‌کند تا از نظرات اولیا درباره کادر آموزشی خود مطلع شوید. در این روش لازم نیست زمان خاصی را اختصاص دهید تا اولیا مراجعه کنند. همچنین نیاز نیست اوراق نظرسنجی را از طریقه‌های دیگر پخش کنید و دلواپس گم‌شدنشان باشید. چرا که پرس لاین، پلتفرم جامع تهیه انواع پرسشنامه و نظرسنجی، با ابزارها، امکانات و سطوح دسترسی مختلف ساخت آنلاین این فرم را فراهم می‌کند.

با نگاه نوی مدیریتی خود، کاغذبازی‌های روش دستی را کنار بگذارید. نظرسنجی مد نظرتان را تهیه و در ساخت آن از انواع سوالات چهارگزینه‌ای، طیفی لیکرت، تشریحی و انواع دیگر استفاده کنید. همچنین با درج تصویر، لینک، ویدئو یا صوت امور و فعالیت‌های سالانه خود و کادر آموزشی مدرسه را اطلاع دهید. به‌این‌ترتیب اولیا با علم به این قضایا فرم نظرسنجی را آگاهانه پر می‌کنند. فرم را از طریق شبکه‌های اجتماعی یا ایمیل پاسخ‌دهندگان ارسال کنید و منتظر پاسخ‌گویی باشید.

پس از پرکردن فرم‌ها توسط اولیا، خواهید دید که تمام اطلاعات به صورت خودکار منظم و در فضایی کم ذخیره می‌شوند. در این روش نتایج به صورت آنی در دسترس شما است و در آینده هم هر زمان خواستید در دسترستان قرار می‌گیرند. تجزیه و تحلیل سوالات نظرسنجی به راحتی انجام می‌شود و امکان ارسال نتایج به اولیا را هم دارید. 

نحوه ساخت نمونه فرم نظرسنجی از اولیای مدرسه

در پنل کاربری پرس لاین قادر هستید فرم مورد نظرتان را از صفر تهیه کنید یا از بین فرم‌های ازپیش‌آماده‌شده، نمونه مورد نیاز را انتخاب کنید. روش کار بسیار آسان است ولی در صورت نیاز با استفاده از فیلم‌های آموزشی آزمون‌ساز آنلاین و نمونه فرم آماده می‌توانید به زبانی ساده ساخت نظرسنجی و پرسشنامه را آموزش ببینید.

تمامی امکانات این سطح رایگان است ولی در صورت نیاز می‌توانید از کاربری حرفه‌ای و کاربری سازمانی  پرس لاین استفاده کرده و پنل کاربری خود را ارتقا دهید. 

 

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط