نمونه فرم ارزیابی معلم توسط مدیر مدرسه

نمونه فرم ارزیابی معلم توسط مدیر مدرسه از جمله انواع فرم نظرسنجی است که توانمندی بخش آموزش را ارتقا می‌دهد. این فرم به بررسی تخصصی موانع، مشکلات و نقاط قوتی می‌پردازد که معلمان در فرآیند آموزش با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

استفاده از فرمساز آنلاین پرس لاین در انجام نظرسنجی‌های این‌چنینی به شما کمک می‌کند فرآیند نظرسنجی را بسیار سریع‌تر پیش ببرید، به نتایج و داده‌های آنی دست پیدا کنید و از هزینه‌های اضافی بکاهید. 

اگر به علل پیشرفت کشورهای توسعه‌یافته توجه کنیم حتما گزینه آموزش كارآمد و اثربخش از یافته‌های اصلی ما خواهد بود. مسلم است که سنجش مداوم روند آموزش از راه‌های رسیدن به این اثربخشی است. ارزیابی معلم توسط مدیر مدرسه نیز از این قاعده مستثنی نیست. نگاه تخصصی مدیر مدرسه در این فرم به روند آموزش، باعث می‌شود با نظرسنجی‌های دیگر کاملا متفاوت باشد. 

با استفاده از فرم‌های آنلاین می‌توان از کاغذبازی فرم‌های سنتی رها شد. تنظیم سوالات، پخش بین پاسخ‌دهندگان، پیگیری پاسخ‌گویی، تنظیم داده‌ها و در نهایت آمارگیری و تحلیل، همه و همه بسیار وقت‌گیر است. جدای از هزینه و زمان نیروی انسانی ویژه‌ای برای انجام این امور لازم است.

تهیه آسان انواع فرم نظرسنجی و پرسشنامه در پرس لاین

در پرس لاین انواع فرم‌های نظرسنجی و پرسشنامه‌ها از جمله نمونه فرم ارزیابی معلم توسط مدیر مدرسه آماده دسترسی رایگان است. همچنین این پلتفرم جامع امکانات متعددی برای ساخت فرم‌ها ارائه می‌دهد. 

در پرس لاین نیازی به دانش برنامه‌نویسی ندارید. آسانی در ساخت،  طراحی و رنگ‌بندی پرسشنامه  به حدی است که اگر اطلاعات کمی داشته باشید باز هم قادر به تهیه آن خواهید بود. 

در این برنامه که سازگاری کامل با زبان فارسی دارد، به راحتی امکان درج تصویر، لینک، ویدئو یا صوت در سوالات را دارید. حتی می‌توانید فرم‌ها را در شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید یا  از طریق ایمیل‌های اطلاع‌رسانی به ایمیل پاسخ‌دهندگان بفرستید.

نتایج به صورت آنی قابل مشاهده است و به دنبال آن آمارها را می‌توان به شکل نمودار، چارت و جدول آماده کرد.

نحوه ساخت نمونه فرم ارزیابی معلم توسط مدیر مدرسه 

برای ساخت فرم ارزیابی معلم توسط مدیر مدرسه، نیاز به دانلود برنامه خاصی ندارید. کافی است در پرس لاین ثبت نام کنید و در پنل کاربری خود از فرم‌های پیش ساخته استفاده کنید یا فرم خودتان را بسازید. در هر دو حالت می‌توانید اطلاعات مورد نظرتان را وارد کنید و در صورت نیاز، تغییراتی روی آن اعمال کنید. تمام این کارها با چند درگ و دراپ ساده قابل انجام است.

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط