نمونه فرم سوالات مسابقه کتابخوانی

اگر قصد برگزاری مسابقه کتابخوانی دارید حتما پیش از آن به فکر نحوه بهتر برگزاری و اعلام نتایج هم افتاده‌اید.

هنوز هم هستند کسانی که به روش‌های سخت و زمان‌گیر عادت کرده‌اند و حاضر نیستند زمان خود را صرف کارهای سودمندتر کنند به این ترتیب هنوز هم از فرم‌های کاغذی یا آزمون‌های کاغذی استفاده می‌کنند.

پیشنهاد راحت‌تر و منطقی‌تر در چنین موقعیتی استفاده از فرم‌های آنلاین و برگزاری مسابقه کتابخوانی به کمک آزمون‌ساز آنلاین است.

 

چرا باید مسابقه کتابخوانی را آنلاین برگزار کنیم؟

مسابقه کتابخوانی معمولا از طرف سازمان، مدرسه یا انتشاراتی خاص برگزار می‌شود و اهداف مختلفی دارد.

مراکز آموزشی مسابقه کتابخوانی را برگزار می‌کنند تا فرهنگ کتابخوانی را میان فراگیران خود جا بیاندازند و با تشویق آن‌ها به مطالعه کتاب، تجربیات و آموزه‌های جدید را به آن‌ها منتقل کنند.

سازمان‌ها از مسابقه کتابخوانی برای افزایش روحیه گروهی و تیمی استفاده می‌کنند. آن‌ها همچنین این مسابقه را وسیله‌ای برای انتقال برخی مفاهیم کاری و تیمی میان اعضای تیم می‌دانند.

انتشارات‌های مختلف هم از این مسابقه برای ترویج و تبلیغ کتابشان استفاده می‌کنند. هرچه افراد بیشتری کتاب را مطالعه کنند و تعریف آن را برای دیگران بکنند و جایزه‌های ارزشمندتری بگیرند، به صورت دهان به دهان بیشتر تبلیغ کتاب را می‌کنند.

پس برگزاری مسابقه کتابخوانی برای افراد بسیار منفعت دارد؛ اما شاید خیلی‌ها به خاطر دردسرهای برگزاری مسابقه از خیر آن می‌گذرند و عطایش را به لقایش می‌بخشند. این در حالیست که با استفاده از ابزارهای آنلاین این کار برایتان مثل آب خوردن می‌شود و شما می‌توانید با صرف هزینه و زمانی کم مسابقه‌ای بسیار حرفه‌ای برگزار کنید.

فکرش را بکنید که همه فرآیندها آنلاین انجام شود، از فرم ثبت‌نام آنلاین برای ثبت‌نام متقاضیان استفاده کنید و کتاب را پس از دریافت اطلاعات و هزینه آن برایشان ارسال کنید. سپس به کمک مسابقه آنلاین و نرم‌افزار آزمون آنلاین، مسابقه را بدون نیاز به حضور افراد برگزار کنید.

بعد هم سیستم خودش آزمون را تصحیح کند و شما به کمک گزارش آنی مسابقه مشخص کنید چه کسانی بهترین نمره را گرفته‌اند. حالا با دریافت نام و مشخصات افراد برگزیده می‌توانید جایزه را برایشان ارسال کنید.

همه این کارها را به کمک نرم‌افزار مسابقه‌ساز و آزمون‌ساز آنلاین پرس‌لاین می‌توانید انجام دهید. برای این‌که بیشتر با امکانات این پلتفرم آشنا شوید ویدئوی آموزش ساخت آزمون آنلاین را ببینید. در این مقاله هم با نحوه ساخت آزمون آنلاین و مسابقه آشنا شوید.

اما اگر به طور خلاصه بخواهیم بگوئیم چرا باید مسابقه خود را آنلاین بسازید باید به این موارد اشاره کنیم:

  • صرفه‌جویی در زمان
  • اعتبار و دقت بیشتر نتایج
  • سادگی برگزاری
  • نتایج در دسترس و آنی
  • هزینه کمتر
  • و دردسر و زحمت کم برای برگزاری

چطور مسابقه کتابخوانی را با پرس‌لاین بسازیم؟

برای این‌که به مزایای برگزاری مسابقه آنلاین کتابخوانی برسید باید از نرم‌افزاری استفاده کنید که پایدار، معتبر و حرفه‌ای باشد. پرس‌لاین امکاناتی در اختیار شما قرار می‌دهد که شما می‌توانید به کمک آن‌ها مسابقه‌هایی جذاب، سرگرم‌کننده، دقیق و آموزنده برگزار کنید.

برای ساخت مسابقه آنلاین در پرس‌لاین هم می‌توانید از نمونه آماده مسابقه کتابخوانی استفاده کنید و فقط با ثبت‌نام در پرس‌لاین سوالاتش را تغییر دهید و لذت ببرید هم می‌توانید مسابقه را از ابتدا خودتان طراحی کنید.

در این مسیر می‌توانید از ویژگی‌های سازمانی و حرفه‌ای هم استفاده کنید تا مسابقه معتبرتر و حرفه‌ای‌تری برگزار کنید:

قراردادن امتیاز و نمره برای سوالات: برای این‌که در آخر مسابقه نمره هر شرکت‌کننده مشخص شود به سوالات نمره دهید تا سیستم به طور خودکار در نهایت نمره هر شرکت‌کننده را مشخص کند.

قرار دادن صفحه تشکر: در صفحه تشکر می‌‌توانید نمره و پاسخنامه را به شرکت‌کننده نشان دهید.

تعریف کلید آزمون: با تعریف کلید آزمون، هر شرکت‌کننده حالا می‌داند جواب هر سوال چه بوده و می‌تواند پاسخ‌های غلط خود را بیاید و فرآیند یادگیری را تکمیل کند.

تنظیمات پیشرفته: به کمک تنظیمات پیشرفته می‌توانید هر شرکت‌کننده را پیش از ورود به آزمون احراز هویت کنید و از ورود افرادی که فرم ثبت‌نام را پر نکرده‌اند یا نباید در آزمون شرکت کنند جلوگیری کنید. همچنین می‌توانید برای آزمون زمان شروع و پایان و مدت زمان انجام مشخص کنید.

ارسال: شما می‌توانید مسابقه را از طریق ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، پیام یا وبسایتتان ارسال کنید.

گزارش‌گیری: در بخش گزارش‌ها اطلاعات کامل شرکت‌کننده‌ها، نتایج، آمارها و نمودارهای تکمیلی را ببینید و آن‌ها را در قالب اکسل ذخیره کنید و برای اقدامات بعدی خود استفاده کنید.

با پرس‌لاین می‌توانید به سادگی و به شکلی کاملا کاربردی انواع آزمون و مسابقه را بسازید و همواره از پشتیبانی رایگان استفاده کنید. برای بهره‌مندی از امکانات پرس‌لاین ثبت‌نام کنید و اگر سوال یا پیشنهادی دارید با ما از طریق ایمیل support@porsline.ir مطرح کنید.

 

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط