فرم نظرسنجی کارگاه تولید محتوا

این روزها تولید محتوای حرفه‌ای در نشان دادن ارزشی که یک کسب و کار برای مشتریانش خلق می‌کند، تاثیر بسیار زیادی دارد. با تولید محتوای عالی و باکیفیت می‌توان به درستی با مخاطبان ارتباط برقرار کرد. در همین راستا دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متنوعی برای آموزش مفاهیم و تکنیک‌های تولید محتوا به علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

اگر مدرس تولید محتوا هستید و می‌خواهید کیفیت تدریس و ارائه مطالب خود را بهبود دهید یا در موسسه آموزشی فعالیت می‌کنید و مسئولیت برگزاری و رضایت‌سنجی مخاطبان را بر عهده دارید، فرم آنلاین نظرسنجی کارگاه تولید محتوا بهترین ابزاری است که می‌توانید از آن، برای اطلاع دقیق از نظرات مخاطبان خود و ایجاد مزیت رقابتی نسبت به سایر افراد فعال در این حوزه استفاده کنید.

فرم نظرسنجی کارگاه تولید محتوا چیست و چه مزایایی دارد؟

شما برای عرضه هر نوع ایده یا محصول نیازمند محتوایی ارزشمند و تاثیرگذار هستید. در کارگاه آموزشی تولید محتوا، به شرکت‌کنندگان روش‌هایی برای خلق انواع محتوا آموزش داده می‌شود که علاوه بر افزایش ترافیک سایت، موجب جلب اعتماد مشتریان و افزایش فروش شود.

همچنین در این کارگاه به آموزش تدوین استراتژی بازاریابی محتوا پرداخته می‌شود. از دیگر بخش‌های کارگاه تولید محتوا نحوه استفاده از تکنیک‌های مختلف مانند رپورتاژ آگهی برای معرفی و رشد برند محصول است.

با برگزاری نظرسنجی درمورد کارگاه آموزشی متوجه می‌شوید که این کارگاه تا چه میزان در ایجاد ارزش برای مخاطبان موفق بوده است و کدام قسمت‌های آن نیاز به بهبود دارد.

به کمک اطلاعات به دست آمده از فرم نظرسنجی کارگاه تولید محتوا، مدرس‌ها می‌توانند مهارت‌های تدریس خود را بهبود دهند و موسسه آموزشی نیز کیفیت آموزشی خود را ارتقا دهد.

زمانی‌که کیفیت برگزاری کارگاه‌ها افزایش یابد، هم به نوعی تبلیغی برای دوره‌های بعدی موسسه است و هم اثربخشی دوره‌ها افزایش خواهد یافت.

به علاوه استفاده از فرم آنلاین نیز سرعت جمع‌آوری اطلاعات را افزایش می‌دهد و هزینه بسیار کمتری نسبت به فرم‌های کاغذی دارد.

چگونه با پرس‌لاین فرم نظرسنجی کارگاه تولید محتوا را حرفه‌ای بسازیم؟

در ساخت فرم آنلاین نظرسنجی کارگاه تولید محتوا، به هر یک از ابعاد برگزاری کارگاه، گروه سوال جداگانه‌ای اختصاص داده شده است و معیارهای سنجش هر بعد، در قالب سوالاتی به پرسشنامه افزوده شده است.

برای به‌اشتراک‌گذاری فرم آنلاین نظرسنجی کارگاه تولید محتوا کافی است لینک آن را برای شرکت‌کنندگان کارگاه ارسال کنید. برای این منظور، لینک پاسخدهی به فرم را از قسمت ارسال کپی کنید و  از طریق شبکه‌های اجتماعی یا بصورت پیامک و ایمیل برای مخاطبان ارسال کنید.

یکی از روش‌های افزایش مشارکت افراد برای تکمیل نظرسنجی اختصاص کد تخفیف یا درنظرگرفتن شرایط ویژه برای ثبت نام در دوره‌های آموزشی بعدی موسسه است.

برای این منظور از قابلیت تنظیم ایمیل‌های اطلاع‌رسانی در کاربری‌های حرفه‌ای و سازمانی پرس‌لاین استفاده کنید.

 برای استفاده از این قابلیت ابتدا یک سوال از نوع ایمیل به فرم نظرسنجی اضافه کنید؛ سپس در بخش تنظیمات فرم نظرسنجی، قابلیت ایمیل‌های اطلاع‌رسانی را فعال کنید. می‌توانید در متن ایمیل، ضمن تشکر از شرکت‌کنندگان برای پاسخدهی به نظرسنجی، کد تخفیف درنظرگرفته‌شده را قرار دهید.

با مراجعه به بخش گزارش حساب کاربری از قسمت تحلیل و نمودارها، نمودارهای تجمیعی مربوط به هر سوال را مشاهده کنید و با استفاده از آن‌ها، رضایت شرکت‌کنندگان در کارگاه را از محتوای دوره، کیفیت آموزش و نظم برگزاری کارگاه تحلیل و ارزیابی کنید.

همچنین در صورتی که نیاز دارید گزارش کلی نمودارها را با مدرس و مسئولان برگزاری کارگاه آموزشی نیز به اشتراک بگذارید، می‌توانید از قسمت لینک نمودارها، لینک دسترسی به صفحه تحلیل و نمودارها را دریافت و برای همکاران خود ارسال کنید.

برای استفاده از تمام این امکانات کافیست در پرس‌لاین همین حالا ثبت‌نام کنید و اولین پرسشنامه خود را بسازید. اگر سوالی دارید یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید به support@porsline.ir ایمیل بزنید.

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط