فرم استخدام کارآموز

استخدام کارآموز،‌ از بهترین فرصت‌های کاری برای طرفین است؛ زیرا در این شرایط از حضور یکدیگر سودهای فراوانی می‌برند که قطعا قابل اغماض نیست. تکمیل فرم استخدام کارآموز نه تنها از اختلافات آینده پیشگیری می‌کند بلکه کیفیت و بهره‌وری را بالا می‌برد.

این فرم چنانچه با فرم‌ساز آنلاین تهیه شود، مناسب‌ترین انتخاب را برای شما رقم می‌زند. سهولت و سرعت در انتخاب از نکات مثبتی است که با نمونه‌های آنلاین تجربه می‌شود.

فرم استخدام کارآموز به بررسی نکات ظریفی می‌پردازد که ممکن است از دید طرفین پنهان بماند؛ اما انتخاب کارآموز را کند پیش می‌برد. رفت‌وآمد متقاضیان همچنین فرم‌ها و رزومه‌های فراوانی که باید بررسی شوند، کار را به اندازه کافی سخت می‌کند، حتی گاهی فرد اصلح در بین بقیه متقاضیان پنهان می‌ماند. 

 چنانچه متقاضیان  بدون حضور در سازمان، اطلاعات مورد نیاز را در فرم آنلاین  وارد و آن را ارسال کنند،‌ ازدحام افراد و پراکندگی اوراق به صفر نزدیک می‌شود. در پرس لاین چنین امکانی وجود دارد. کافی است پس از تهیه فرم از متقاضیان بخواهید انواع اطلاعات، رزومه‌ها، و مدارک مورد نیاز دیگر را در این فرم ارسال کنند. پس از دریافت آنلاین فرم‌های تکمیل‌شده، از بین فرم‌ها مواردی که مورد تایید هستند را در اولویت کار خود قرار داده و از هدررفتن زمان و نیروی کاری جلوگیری کنید.

در این روش حتی نگران نخواهید بود که فرم‌ها و رزومه‌ها توسط نیرویی از سازمان مرتب شوند یا از گم شدن آن‌ها جلوگیری شود. به این ترتیب مدارک هر متقاضی به صورت خودکار در فایل مخصوص به خودش نگهداری می‌شود و هر زمان تصمیم به بررسی آن بگیرید آماده است. 

در امر استخدام کارآموز ممکن است زمانی برسد که بخواهید با یک فرم چندین گروه را به‌کار بگیرید در این صورت برای هر کدام فرم جداگانه‌ای نیاز است؛ ولی در پرس لاین این قضیه را نیز حل‌شده بدانید. کافی است از گروه‌بندی سوالات استفاده کنید یا با افزودن شرط و  امتیاز به پرسشنامه متقاضیان را به گروه سوالات خود هدایت کنید. 

امکان ارسال فرم به شبکه‌های اجتماعی یا ایمیل پاسخ‌دهندگان از قابلیت‌های دیگری است که مسیر تکمیل فرم را آسان‌تر می‌کند. حذف مسافت و امکان دریافت بازخورد بدون طی مسیر از آن مزایایی است که هر دو طرف را خوشحال می‌کند. در پایان هم با دریافت آنی نتیجه‌ها قادر هستید نیروهای مطابق با سیاست‌های سازمان را که حد نصاب امتیاز را دریافت کرده‌اند انتخاب کنید. علاوه‌بر اینکه زمان زیادی برای بررسی تمام فرم‌ها از دست نداده‌اید. 

نحوه ساخت فرم استخدام کارآموز

پس از ورود به پنل کاربری خود، می‌توانید از میان انواع نمونه فرم آماده فرم استخدام کارآموز را استفاده کنید یا از صفر طراحی کنید. هر تغییری در سوالات و طراحی پرسشنامه تنها با چند درگ و دراپ ساده امکان‌پذیر است. با طراحی و ساخت انواع سوالات چندگزینه‌ای، تشریحی، طیفی لیکرت و تصویری متناسب با اطلاعات مورد نیازتان می‌توانید که فرم را طراحی ‌کنید.

 

در صورت نیاز با استفاده از فیلم‌های آموزشی آزمون‌ساز آنلاین و نمونه فرم آماده می‌توانید به زبانی ساده ساخت انواع فرم و نظرسنجی را آموزش ببینید.

امکانات پرس لاین در سه سطح «کاربری رایگان»، «کاربری حرفه‌ای» و «کاربری سازمانی» به شما کمک می‌کند. در صورت نیاز به کاربری حرفه ای و سازمانی لازم است نسبت به ارتقاء پنل کاربری خود اقدام کنید.

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط