صدها نمونه نظرسنجی آماده و نمونه پرسشنامه آنلاین رایگان


به صورت رایگان و فقط با چند درگ و دراپ، در چشم به هم زدنی فرم و پرسشنامه خود را به کمک انواع نمونه فرم آماده و نمونه پرسشنامه آنلاین پرس‌لاین بسازید.
پرسشنامه‌ساز و فرم‌ساز پرس‌لاین به عنوان ابزاری ساده و در عین حال قدرتمند به کمک انواع نمونه فرم نظرسنجی و نمونه فرم پرسشنامه این امکان را به شما می‌دهد که ۹۶درصد در زمان خود صرفه‌جویی کنید و بیش از ۷۵درصد هزینه‌های خود را کاهش دهید.
همین حالا با فیلترکردن پرسشنامه‌ها بر اساس کاربرد یا صنعت آن‌ها یا با جستجوی نام آن پرسشنامه، فرم خام نظرسنجی آن را ببینید و با ثبت‌‌نام در پُرس‌لاین به راحتی در پنل کاربری خود تغییرات لازم را روی آن اعمال کنید و به اعضای حرفه‌ای و هوشمند پُرس‌لاین بپیوندید.

چطور از نمونه نظرسنجی‌ها و نمونه پرسشنامه‌های پرس‌لاین استفاده کنیم؟

استفاده از نمونه فرم‌های آماده و پرسشنامه‌های آنلاین پُرس‌لاین بسیار ساده است.

فرض کنید شما دانشجو هستید:

کافیست در قسمت فیلترها بر اساس پژوهش دانشگاهی، پرسشنامه‌ها را مرتب کنید یا بر اساس صنعت تیک مدارس و مجتمع‌های آموزشی را فعال کنید. آن‌وقت تعداد زیادی فرم و پرسشنامه برایتان لیست خواهد شد که نزدیک‌ترین آن‌ها به هدفتان را کافیست انتخاب کنید و دست به کار تکمیل یا تغییر آن شوید.

اگر شما مدیر منابع انسانی سازمانی هم باشید کافیست همین مراحل را طی کنید و فقط در بخش فیلترها منابع انسانی را انتخاب کنید.

حالا که نمونه فرم نظرسنجی خود را پیدا کردید، وارد صفحه آن شوید و پیش نمایشی از سوالات آن را ببینید. شما می‌توانید با ثبت‌نام و ورود به پنل کاربری خود به راحتی سوالات نمونه فرم خود را تغییر دهید، از ویژگی‌های دیگری نیز استفاده کنید، طراحی دلخواه خود را روی پرسشنامه اعمال کنید و نهایتا آن را برای دیگران از طریق روش‌های مختلف بفرستید.

شما می‌توانید به صورت آنی نتایج گزارش‌های خود را در قالب انواع نمودار و جدول نیز مشاهده کنید.

برای آشنایی بیشتر با امکانات و ویژگی‌های پرس‌لاین هم می‌توانید ویدئوهای راهنمای امکانات پرس‌لاین را ببینید.

چرا از نمونه پرسشنامه آنلاین استفاده کنیم؟

بیایید یک حساب سرانگشتی با هم بکنیم و ببینیم چرا باید از نمونه فرم آنلاین و پرسشنامه آنلاین به جای فرم‌ها و پرسشنامه‌های کاغذی استفاده کنیم.

شما چه پژوهشگر باشید و چه پرسشنامه را با اهداف کسب‌وکاری بخواهید پر کنید با چند حساب و کتاب ساده متوجه خواهید شد که چقدر استفاده از فرم‌ساز آنلاین به نفعتان است.

احتمالا این هزینه‌ها به علاوه دیگر هزینه‌های پنهان را که در نظر بگیرید متوجه خواهید شد که استفاده از فرم‌های کاغذی حالا که گزینه‌های به‌صرفه‌تر، معقول‌تر و به‌روزتری هستند، احتمالا انتخاب هوشمندانه‌ای نیست چراکه شما می‌توانید به کمک پرسشنامه‌ها و نظرسنجی‌های آنلاین پرس‌لاین تمام هزینه‌های بالا را حذف کنید و به سادگی و در کمترین زمان ممکن انجام این مراحل را به دست تکنولوژی بسپارید.

به کمک پُرس‌لاین دیگر نیازی نیست که هزینه کاغذ و تایپ و چاپ بپردازید یا نگران رفت‌وآمد برای چاپ پرسشنامه‌های خود باشید. در عوض می‌توانید با چند حرکت ساده یک پرسشنامه بسازید و آن را به کمک افزونه فرم‌ساز وردپرسی یا به کمک قرار دادن در سایت، نمایش پاپ آپ یا ارسال لینک آن در شبکه‌های اجتماعی و سایت خود بارگذاری کنید و منتظر دریافت پاسخ‌هایتان باشید.

بعد هم به راحتی می‌توانید پاسخ‌ها را در قالب انواع نمودار و جدول ببینید و برای تحلیل آن‌ها هم زمانی صرف نکنید. همچنین همیشه هم خیالتان بابت امن بودن اطلاعات خود در فضای ابری نرم‌افزار پرس‌لاین راحت خواهد بود و همیشه و همه جا به اطلاعات خود دسترسی خواهید داشت.

شما حتی می‌توانید به صورت رایگان در پُرس‌لاین پرسشنامه ساده‌ای بسازید و از امکانات حرفه‌ای‌تر زمانی استفاده کنید که واقعا به آن‌ها نیاز دارید. برای آشنایی با ویژگی‌های حرفه‌ای و امکانات سازمانی ما ویدئوهای مربوط به آن‌ها را ببینید و در صورت نیاز به ارتقا جدول هزینه‌های پرس‌لاین را مشاهده کنید.

فراموش نکنید که روزانه بیش از صدها فرم آنلاین با پرس‌لاین ساخته می‌شود و هزاران نفر از نمونه نظرسنجی‌های آماده ما استفاده می‌کند، پس شما هم زودتر به ما بپیوندید.

ثبت‌نام و استفاده از نمونه نظرسنجی‌ها