نمونه نظرسنجی از سیستم آموزش مجازی

آموزش مجازی بعد از شیوع کرونا به روشی نوین در فرآیند آموزش تبدیل شد و با تمام کم‌وکاستی‌هایش هیچ موسسه آموزشی نتوانست آن را کنار بگذارد؛ در حدی که شاید در آینده بتوان آن را جایگزین روش آموزش حضوری هم کرد. 

نکته مهم در تداوم آموزش مجازی، استفاده از نظرسنجی رضایت از آموزش مجازی است. با این فرم‌ نظرسنجی می‌توان مشکلات احتمالی را برطرف کرد و کیفیت آموزش را افزایش داد.  

آموزش مجازی به عنوان پدیده‌ای نو در صنعت آموزش، باید به صورت کیفی سنجیده شود تا نقاط قوت و ضعف آن را بتوان استخراج کرد. بررسی چندوچون آموزش مجازی و مشکلاتش می‌تواند هر مدیری از کادر آموزش را جذب خود کند. چرا که او می‌داند فرآیند آموزش باید به طور مداوم و صحیح سنجیده شود تا نتایج بی‌نظیری به دنبال داشته باشد. 

مدیران کادر آموزش همواره از خود می‌پرسند:

آیا آموزش‌های مجازی انجام شده تاثیر لازم را داشته است؟ 

آیا مخاطبان این آموزش‌ها از آموزش رضایت دارند؟ 

آیا نتیجه دلخواه را از صرف هزینه، وقت و نیرو گرفته شده است؟

با این اوصاف با سنجش فرآیند آموزش مجازی با ابزارهای دقیق وکاربردی مانند نظرسنجی آنلاین پرس لاین، می‌توانید میزان رضایت دانش آموزان، دانشجویان و کاربران را با دقت مشاهده و بررسی کنید. آنلاین بودن این فرم‌ها به‌ طور چشم‌گیری می‌تواند به شما کمک کند تا نظرسنجی مداوم و صحیحی داشته باشید. این نوع نظرسنجی، در هر مکان، در هر شرایط و زمانی، در دسترس است که باعث می‌شود میزان بازخورد آن نیز بالا برود. 

پرس لاین پلتفرمی جامع برای ایجاد نمونه فرم‌های نظرسنجی و پرسشنامه آنلاین است که نمونه‌های آماده آن همواره به صورت رایگان در دسترس است.

نمونه فرم‌های موجود علاوه بر این‌که سازگاری کامل با زبان فارسی دارند، برای ایجاد کردنشان نیاز به دانش برنامه‌نویسی ندارید. همچنین به آسانی قادر خواهید بود، ازطریق شبکه‌های اجتماعی یا ایمیل پاسخ‌دهندگان فرم نظرسنجی را پخش کنید.

سرعت استفاده از نتایج از محاسن دیگری است که به آن دسترسی دارید. به این معنی که به صورت آنی نتایج آمار را دریافت و به شکل نمودار، چارت و جدول استفاده می‌کنید.

روش ساخت نمونه نظرسنجی آنلاین رضایت از آموزش مجازی در پرس لاین

در پنل کاربری خود  با انتخاب گزینه «استفاده از نمونه پرسشنامه‌ها» به راحتی می‌توانید نمونه نظرسنجی آنلاین رضایت از آموزش مجازی را استفاده کنید. هر تغییری در سوالات و طراحی پرسشنامه تنها با چند درگ و دراپ ساده امکان‌پذیر است. 

البته با انتخاب گزینه ایجاد پرسشنامه جدید هم می‌توانید پرسشنامه جدید خودتان را بسازید. انواع مختلف فیچرها و قابلیت‌های پرس لاین به شما کمک می‌کند مسیری هموار برای رسیدن به فرمی ایده‌آل داشته باشید. طراحی و دیزاین صحیح نظرسنجی نیز در افزایش میزان بازخورد از نظرسنجی تاثیر بی‌نظیری دارد.

پرس لاین با استفاده از فیلم‌های آموزشی آزمون‌ساز آنلاین و نمونه فرم آماده توانسته است، به زبانی ساده ساخت نظرسنجی و پرسشنامه را آموزش دهد.

فقط کافی است از نمونه‌های آماده پرس لاین استفاده کنید یا فرم مورد نظر خودتان را بسازید.

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط