نمونه فرم ثبت‌نام

آیا می‌دانستید 95 درصد از کسب‌وکارها معتقدند مشکلاتشان در بازارایابی و فروش، به خاطر نداشتن اطلاعات کافی از مشتریان است؟ این در حالیست که به دست آوردن اطلاعات مشتریان به کمک فرم‌های آنلاینی مثل فرم ثبت نام آنلاین راهکاری ساده، کم هزینه و کاربردی است. همه کسب‌وکارهایی که از فرم ثبت نام الکترونیکی برای به دست آوردن اطلاعات مخاطبانشان استفاده کرده‌اند، دیگر هرگز نگران از دست دادن این اطلاعات نبوده‌اند و توانسته‌اند همیشه از آن برای پیشبرد اهدافشان استفاده کنند.

فرم ثبت نام آنلاین چیست؟

حتما تاکنون یک بار هم که شده فرم ثبت نام را پر کرده‌اید. فرم‌های ثبت‌نام اغلب یک برگه کاغذ هستند که اطلاعاتتان را از شما می‌گیرند. استفاده از این فرم‌ها قبلا در بسیاری از ادارات یا شرکت‌ها رواج داشت اما این روزها مدیران ترجیح می‌دهند به جای استفاده از فرم‌های کاغذی از فرم‌های آنلاین ثبت‌نام استفاده کنند.

این فرم‌های ثبت‌نام آنلاین کارایی همان فرم‌ها را دارند با این تفاوت که کاغذ از بین نمی‌رود، زمان زیادی برای دریافت اطلاعات اتلاف نمی‌شود و به راحتی تمام اطلاعات مخاطبان در پایگاه داده‌ای منظم جمع‌آوری می‌‌شود و قابل دسترسی است.

فرم ثبت نام الکترونیکی را می‌توان برای افراد با پیامک یا ایمیل ارسال کرد یا آن را در وبسایت و وبلاگ قرار داد و به راحتی اطلاعات افراد را از طریق آن جمع‌آوری کرد.

فرم ثبت‌نام آنلاین را می‌توانید در پرس‌لاین به رایگان ایجاد کنید و آن را برای مخاطبانتان بفرستید.

چرا باید از فرم ثبت نام اینترنتی استفاده کنیم؟

ساخت فرم ثبت نام اینترنتی در پرس‌لاین فواید زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ساخت آن ساده و جمع‌آوری اطلاعات آن سریع است.
  2. هزینه کمتری نسبت به فرم‌های کاغذی در پی دارد.
  3. اطلاعات آن همیشه در پایگاه داده امنی محفوظ است.
  4. در همه حال و در همه جا و به صورت آنلاین به آن دسترسی دارید.
  5. نتایج اطلاعات را می‌توانید به شیوه مناسب خودتان طبقه‌بندی و منظم کنید.
  6. نیاز نیست برای دریافت اطلاعات افراد مسافت‌های طولانی را طی کنید.
  7. مخاطبان نیز راحت‌تر اطلاعات را تکمیل می‌کنند و زحمتی بابت نوشتن اطلاعات نمی‌کشند.

 

چطور و چرا در پرس‌لاین فرم ثبت نام آنلاین ایجاد کنیم؟

پلتفرم فرم‌ساز و پرسشنامه‌ساز پرس‌لاین به کمک امکانات فراوانی که دارد به شما کمک می‌کند فرم ثبت‌نام آنلاین را به راحتی و با بیشترین قابلیت‌ها بسازید تا فرمی هوشمند داشته باشید و بیشترین اطلاعات را در زمانی کوتاه از مخاطبانتان بگیرید.

مثلا در فرم‌های معمولی، کاربران باید تمام اطلاعات خود را بنویسند یا تایپ کنند در حالی‌که به کمک انواع نمونه سوالات در هنگام ساخت فرم ثبت نام می‌توانید کمترین دردسر را به  کاربر بدهید. از سوال چهار گزینه‌ای، چهار گزینه‌ای تصویری، طیفی، متنی با پاسخ کوتاه، اولویت‌بندی یا دیگر انواع سوال‌ها استفاده کنید و زمان کمتری برای پر کردن فرم از مخاطبانتان بگیرید.

انواع سوالات در پرس لاین

در پرس‌لاین می‌توانید از کاربرانتان علاوه بر اطلاعات معمولی، عکس، ویدئو یا فایل‌های دیگری را نیز دریافت کنید و پرونده آن‌ها را با اطلاعات کامل ذخیره کنید.

به کمک نرم‌افزار فرمساز پرس‌لاین به چندین شیوه فرم ثبت نام را برای مخاطب‌هایتان ارسال کنید. لینک پرسشنامه‌ها را در شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید، به کمک پاپ آپ یا کد، فرمتان را در وبسایت یا وبلاگ خود قرار دهید یا آن را پیامک و ایمیل کنید.

اگر می‌خواهید اطلاعات ثبت‌نامی‌ها به بخش خاصی از سازمانتان اطلاع داده شود از ایمیل‌های اطلاع‌رسانی استفاده کنید تا با هر ثبت نام بخش مربوطه آگاه شود.

نهایتا هم از بخش جدول نتایج می‌توانید از داده‌هایتان خروجی اکسل بگیرید، در قالب انواع نمودار و چارت و جدول اطلاعات ثبت‌نامی‌ها را ببینید یا بخش خاصی را فیلتر کنید.

برای ساخت فرم ثبت‌نام در پرس ‌لاین کافیست همین حالا ثبت‌نام کنید و اولین فرمتان را بسازید. اگر سوالی دارید یا به راهنمایی بیشتری هم نیاز دارید کافیست از طریق ایمیل با support@porsline.ir در ارتباط باشید.

نمونه فرم نظرسنجی و نمونه پرسشنامه‌های مرتبط