نرم افزار طراحی پرسشنامه آنلاین رایگان‬‎

پُرس‌لاین نرم‌افزار پرسشنامه آنلاین و فرم ساز مورد اعتماد

نرم افزار ساخت پرسشنامه آنلاین از جمله ابزارهایی است که از یک دانشجو و صاحب کسب‌و‌کاری کوچک گرفته تا واحدهای تحقیقات بازاریابی، منابع انسانی و ارتباط مشتری شرکت‌های بزرگ در زمره کاربران آن هستند. هیچ کس صبح خود را به امید پُر کردن پرسشنامه آنلاین برای کسب و کار شما آغاز نمی‌کند. بنابراین اگر به دنبال جمع‌آوری داده‌ای باکیفیت هستید، باید پرسشنامه آنلاین شما جذاب، ساده و روان باشد. نرم افزار طراحی پرسشنامه آنلاین باید به شما امکاناتی دهد تا در عین سادگی، کاربرپسند‌بودن و سهولت استفاده، نیازهای پیشرفته و پیچیده‌ کسب و کار را نیز برآورده کنید.

این انتظار نوعی پارادوکس به نظر می‌رسد اما پُرس‌لاین، نرم افزار طراحی پرسشنامه آنلاین است که امکانات ابزارهای به‌روز دنیا را دارد، کاملا با زبان فارسی سازگار است و می‌تواند نیازمندی‌های پیچیده شما را پاسخ دهد.

آموزش ساخت پرسشنامه آنلاین در پُرس‌لاین

چرا پُرس‌لاین بهترین گزینه برای طراحی پرسشنامه آنلاین است؟

سازگاری کامل با زبان فارسی
بدون نیاز به نصب برنامه
رایگان و بدون محدودیت زمانی
عدم نیاز به دانش برنامه نویسی
سازگاری با موبایل و تبلت
ارسال به شبکه های اجتماعی با یک کلیک
امنیت اطلاعات با رمزنگاری پروتکل SSL
رنگ بندی های متنوع با قابلیت درج تصویر، ویدیو، صوت و لینک
انواع پرسشنامه و فرم های آماده
نتایج آنی و خروجی اکسل

پُرس‌لاین چگونه به کسب‌و‌کار شما کمک می‌کند؟

سازمان‌های ارائه‌دهنده محصولات و خدمات تلاش می‌کنند تعاملات الکترونیک با مشتریان خود ایجاد کنند. پُرس‌لاین به شما این امکان را می‌دهد تا از ارتباطات الکترونیک خود در جهت مدیریت تجربه مشتری، رضایت‌سنجی مشتری، دریافت بازخورد مشتری استفاده کنید و تصمیم‌های خود را برپایه تحلیل داده بنا کنید. گزارش‌های پُرس‌لاین در لحظه و بدون تاخیر زمانی است و حتی می‌توانید تنظیم کنید که اگر مشتری نظر منفی داد برای افرادی در واحد صدای مشتری یک ایمیل اطلاع‌رسانی ارسال شود تا اقدامات و تصمیم‌های سازمان شما نیز در لحظه شکل گیرد.

پرسشنامه تحقیقات بازار بخش دیگری از کاربردهای نرم افزار ساخت پرسشنامه آنلاین، پُرس‌لاین هست. شکست بسیاری از محصولات و خدمات جدید شرکت‌های استارت‌آپ و سازمان‌های کوچک و بزرگ، ناشی از کمبود آگاهی در خصوص نیاز مشتری و نیاز بازار و طی نکردن روند تست ایده، تولید و تست نمونه، تست محصول و به طور جامع‌تر شناخت بازار است. به دلیل ماهیت آنلاین و لحظه‌ای پُرس‌لاین، شما از انجام روندهای پرسشگری کاغذی طولانی و پرهزینه سنتی، بی‌نیاز هستید و چرخه تولید محصول یا خدمت جدید خود را ‌می‌توانید چابک‌تر کنید. حتی اگر نمی‌دانید چه چیزی باید بپرسید، پُرس‌لاین ده‌ها نمونه سوال معتبر و آماده در اختیارتان می‌گذارد.

سازمانی در بازاریابی بیرونی موفق خواهد بود و مشتریان راضی خواهد داشت که کارکنانی با‌انگیزه داشته‌ باشد. ارزیابی تعلق خاطر کارکنان، رضایت شغلی، دریافت دوره‌ای بازخورد آن‌ها در کنار ارزیابی‌ عملکرد کارکنان همگی کمک خواهند کرد تا فرایند کارآمد منابع انسانی در سازمان شکل بگیرد. با پُرس‌لاین انواع نظرسنجی ارزیابی عملکرد، فرم استخدام، فرم ثبت‌نام دوره‌ آموزشی و فرم ارزیابی اثربخشی دوره آمورشی می‌توانید بسازید. نتایج و گزارشات هر نوع ارزیابی را می‌توانید با مدیران واحدهای مربوطه یا مشاوران منابع انسانی سازمان خود نیز به اشتراک گذارید.

پُرس‌لاین را می‌توانید به راحتی با هر نرم افزار طراحی پرسشنامه یا سرویس‌های خارجی طراحی پرسشنامه آنلاین جایگزین کنید و همچون هزاران کاربر دیگر، از کاربرپسندترین سرویس طراحی پرسشنامه اینترنتی سازگار با زبان فارسی لذت ببرید.

چرا باید نرم افزار طراحی پرسشنامه آنلاین را جایگزین فرم های کاغذی کرد؟

 1. کاهش هزینه: با هزینه ای اندک در پُرس‌لاین می‌توانید با چند درگ و دراپ ساده پرسشنامه خود را بسازید و در شبکه های اجتماعی انتشار دهید و یا افرادتان در سازمان به اشتراک بگذارید. کافیست این هزینه را با هزینه استخدام مصاحبه‌کننده‌های رو در رو، خیابانی یا تلفنی، هزینه پرینت و ارسال پرسشنامه‌ها و هزینه آماده‌سازی و ورود دستی داده برای تحلیل آماری مقایسه کنید.
 2. افزایش سرعت: به محض اینکه لینک پرسشنامه آنلاین را ارسال می‌کنید، پاسخ‌ها در لحظه و به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند. در صورتی که انجام این مراحل در سایر شیوه‌ها، بسته به تعداد پاسخ‌ها، به چندین روز زمان برای آماده‌سازی و ساماندهی داده‌ احتیاج دارد.
 3. سوگیری کمتر: از آنجا که در پرسشنامه آنلاین پاسخ‌دهنده، مصاحبه‌کننده‌ای را نمی‌بیند، تحت تاثیر تمایل به حفظ وجهه خود در برابر او قرار نخواهد گرفت و پاسخ‌ها دارای سوگیری نخواهد بود. از طرفی در این شیوه مصاحبه‌کننده‌ای نیز وجود ندارد و سوالات به یک روال از کلیه افراد جامعه/نمونه آماری پرسیده می‌شود.
 4. بدون محدودیت زمان و مکان: پاسخ‌دهندگانی که لینک پرسشنامه آنلاین را در اختیار دارند، هر زمان که مایل باشند می‌توانند آن‌را تکمیل نمایند. طراح مطالعه نیز به حساب کاربری خود از طریق اینترنت در هر مکان و زمانی دسترسی دارد و می‌تواند مطالعه را ویرایش کند، پاسخ‌ها را بررسی کند و نمودارهای گرافیکی تحلیلی را دنبال کند.
 5. هدف گیری جامعه‌ی وسیع‌تر: در شیوه آنلاین می‌توانید پرسشنامه را از طریق ایمیل، تلگرام، لینکدین و قرار دادن بر روی سایت به دست مخاطبان خود برسانید و جامعه‌ی بزرگتری را هدف قرار دهید .

پُرس‌لاین چگونه به طراحی پرسشنامه های حرفه‌ای و پیچیده کمک می‌کند؟

افرادی که به صورت حرفه‌ای در واحدهای تحقیقات بازاریابی، منابع انسانی، مراقبت مشتری و خدمات پس از فروش کار می‌کنند و یا پژوهشگران علوم اجتماعی، روانشناسی و مدیریت، عموما پرسشنامه هایی با بیشتر از یکی دو سوال چندگزینه‌ای معمولی طراحی می‌کنند چراکه به دنبال درکی عمیق و بینشی خاص از رفتار و عملکرد مخاطبان خود هستند.

در حساب کاربری حرفه‌ای و سازمانی پُرس لاین، این امکانات برای انجام انواع نظرسنجی پیچیده در سطح سازمان، دانشگاه و ملی وجود دارد.

 • با سوال‌های شرطی، پرسشنامه خود را هوشمند کنید!
  پیچیده‌ترین شرط‌های «اگر پاسخ .... بود، برو به ....» را با ترکیب عملگرهای «و» و «یا» به‌راحتی و در محیطی فارسی تعریف کنید.
 • به سوالات پرسشنامه امتیاز اضافه کنید
  ویژگی «افزودن امتیاز» کمک می‌کند شاخص‌های کسب‌و‌کار و یا امتیاز‌بندی آزمون را در پرسشنامه آنلاین خود تنظیم کنید تا بلافاصله و بدون اینکه محاسبات بیشتری به دوش شما باشد، محاسبات به صورت خودکار انجام شود و شما تنها گزارش آن را ببینید.
 • متغیرهای اطلاعاتی در پرسشنامه آنلاین تعریف کنید
  ویژگی «درج اطلاعات مخفی» کمک می‌کند از داده‌هایی که قبلا جمع‌آوری کرده‌اید و یا اطلاعاتی که از مشتریان، کارکنان یا جامعه هدف خود دارید، هوشمندانه در پرسشنامه استفاده کنید، برای پاسخ‌دهندگان لینک‌های اختصاصی تولید کنید یا به پاسخ‌دهندگان تگ بزنید. پُرس‌لاین تنها نرم افزار ساخت پرسشنامه در ایران است که چنین امکانی را تولید کرده است.
 • پاسخ‌دهندگان به پرسشنامه اینترنتی را احراز هویت کنید
  کاربران حساب کاربری سازمانی پُرس‌لاین می‌توانند به هر پاسخ‌دهنده یک کُد خاص اختصاص دهند تا افراد تنها پس از ورود کُد بتوانند وارد پرسشنامه شوند و به سوال‌ها پاسخ دهند. و یا یک الگوی نشانی ایمیل خاص تعریف کنند تا تنها از نشانی‌های ایمیل دامین مشخصی بتوان به سوال‌های پرسشنامه دسترسی یافت. این ويژگی پُرس‌لاین نیز در میان نرم افزارهای پرسشنامه ایرانی منحصر به فرد است.
 • از API پُرس‌لاین استفاده کنید
  پُرس‌لاین تنها ابزار نظرسنجی ایرانی است که RESTful API قدرتمندی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا بدون دغدغه بتوانند پرسشنامه ایجاد کنند، آنگونه که مایل هستند آن‌را نمایش دهند و داده‌های جمع‌آوری‌شده را بر روی سرورهای خود نگهداری کنند.
پُر‌س‌لاین کاملا با زبان فارسی سازگار است و در مقایسه با بسیاری از نمونه‌های خارجی، ویژگی‌های ممتاز و مشابهی را به قیمت یک سوم آن‌ها در اختیار کاربران فارسی‌زبان قرار می‌دهد.

در جدول زیر می‌توانید مقایسه‌ای از پُرس‌لاین با سرویس‌های خارجی را مشاهده کنید: *

پُرسلاین گوگل ‌فرم سروی مانکی
سازگاری با زبان فارسی
سوالات استاندارد
سوالات پیشرفته
عدم محدودیت در تعداد سوال به ازای هر پرسشنامه تنها ۱۰ سوال در کاربری رایگان
عدم محدودیت در تعداد پاسخ (نسخه رایگان) ** ۱۰۰ پاسخ ۱۰۰ پاسخ
عدم محدودیت در تعداد پاسخ (نسخه غیر رایگان)
بانک پرسشنامه‌های استاندارد آماده
افزودن شرط به سوال تنها در سوال چند گزینه‌ای
افزودن امتیاز به سوال
تعریف متغیر و درج اطلاعات مخفی
استفاده از امتیاز در متن سوال‌ها
استفاده از پاسخی در متن سوال دیگر
سفارشی‌سازی صفحه تشکر بعد از ارسال پاسخ‌ها
افزودن تصویر در پس‌زمینه و تم‌های آماده برای رنگ‌بندی پرسشنامه
حذف برندینگ
انواع شیوه‌های ارسال:
ارسال در شبکه‌های اجتماعی
نمایش پاپ‌آپ
قراردادن در وب‌سایت
تامین امنیت اطلاعات توسط پروتکل SSL
انواع شیوه‌های احراز هویت در هنگام ورود به مطالعه ورود با گوگل
تنظیم ایمیل‌های اطلاع‌رسانی به ازای پاسخ‌های دریافتی
گزارش‌های گرافیکی عمومی
پارادیتا و شاخص‌های پاسخ‌دهی
جدول نتایج و خروجی اکسل
افزودن فیلترهای پیشرفته به نتایج و تولید گزارش‌های تحلیلی متنوع
استفاده از API
پشتیبانی ایمیل، تلفن، چت آنلاین ایمیل و تلفن
* در این جدول تنها برخی از ویژگی‌های سرویس‌ها با هم مقایسه شده‌اند.
** کاربری رایگان پُرس‌لاین بدون محدودیت در زمان و تعداد پرسشنامه است. ویژگی‌های پلن رایگان را در اینجا ببینید

شرکت‌های پیشرو مانند شاتل، علی‌بابا، کافه‌بازار، تپ‌سی و ... به این ویژگی‌های منحصر به فرد پُرس‌لاین و در عین‌حال سهولت استفاده از آن اتکا و اعتماد کرده‌اند.

با پُرس‌لاین لذت کاربرپسند‌ترین نرم افزار ساخت نظرسنجی فارسی را تجربه کنید!
رایگان شروع کنید