پُرس‌لاین چگونه به مدیران منابع انسانی کمک می‌کند؟

حمیدرضا نظری
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ . ۲ دقیقه مطالعه

امروزه، مدیران منابع انسانی بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های کشور، حیطه کاری خود را فراتر از فعالیت‌های سنتی اداری و استخدام کارکنان می‌دانند. نقش توسعه کارکنان و سرمایه‌های انسانی در عملکرد کسب‌و‌کار سبب شده است رهبران و مدیران ارشد سازمان‌ها نیز جایگاه ویژه‌ای برای مدیریت منابع انسانی قائل شوند. اما نوع چالش‌های پیش‌روی مدیران منابع انسانی نیز تغییر کرده است. اگر در گذشته انجام کارهای مربوط به استخدام و کارگزینی یا محاسبات حقوق و دستمزد دشوار می‌نمود، اکنون تعلق خاطر کارکنان، مدیریت دانشکاران و کارکنان مستعد، توسعه شایستگی‌های کارکنان و … چالش‌های کلیدی مدیران منابع انسانی هستند.

بر این پایه، فناوری‌ها و نرم‌افزارهایی که در گذشته توسعه پیدا کرده‌اند، دیگر پاسخ‌گویی چالش‌های امروز مدیران منابع انسانی نیستند. این حوزه به راه‌حل‌هایی فراتر از نرم‌افزار حقوق و دستمزد، تردد و امثالهم نیاز دارد تا بتواند تجربه کارکنان از کار در سازمان را مدیریت نماید و بلافاصله و به‌راحتی برای بهبود آن تصمیم بگیرد.

مدیریت تجربه کارکنان، اطمینان از تعلق خاطر آن‌ها به سازمان و توسعه شایستگی‌های کارکنان نیازمند در اختیار داشتن فناوری است که بازخورد متقابل و تعامل مداوم را در سازمان ترویج دهد. «راهکار سازمانی پُرس‌لاین» با این رویکرد در حال توسعه است تا به مدیران منابع انسانی در غلبه بر چالش‌های جدید پیش‌رو کمک نماید.

انواع ارزیابی‌های کارکنان در طول حضور در سازمان

برخی ویژگی‌های راهکار سازمانی پُرس‌لاین :

استفاده از پُرس‌لاین چه دستاوردهای برای سازمان خواهد داشت؟

  • افزایش تعلق خاطر کارکنان و بهره‌وری
  • شناسایی و توسعه کارکنان با بهترین عملکرد(Top Performers)
  • بهبود برنامه‌ریزی آموزشی کارکنان تازه‌وارد
  • افزایش ماندگاری کارکنان در سازمان
  • شناسایی نقاط قوت و قابل بهبود شایستگی‌های کارکنان
  • بهینه‌سازی هزینه جذب، آموزش، بهسازی و نگهداشت کارکنان

برای دریافت راهنمایی بیشتر یا دریافت دمو از راهکار سازمانی پُرس‌لاین از اینجا با ما تماس بگیرید

ارسال نظر

Privacy Preference Center